بانوی پیشکسوت والیبال:

امیدوارم خرم با گستردگی بیشتر به مشکلات پیشکسوتان رسیدگی کندمینا فتحی بانوی پیشکسوت والیبال با تاکید براینکه مدیران صندوق از ابتدا تا کنون در تلاش برای رسیدگی به وضعیت پیشکسوتان بوده‌اند، از خرم مشاور وزیر و سرپرست صندوق درخواست کرد نسبت به گذشته با گستردگی بیشتری به مشکلات پیشکسوتان رسیدگی کند.

مینا فتحی پیشکسوت والیبال و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1966 تایلند در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور اظهار داشت: مدیران صندوق از ابتدا تا کنون در صدد کمک و پشتیبانی به پیشکسوتان بوده‌اند و پرسنل هم همیشه سر وقت و خیلی خوب پاسخ گوی سوالات ما هستند، این مسائل نشان می‌دهد که مسائل مربوط به پیشکسوتان برای صندوق همیشه دارای اهمیت و اولویت است.

وی در ادامه افزود: امیدوارم خرم سرپرست جدید صندوق نیز با همان روند و با گستردگی بیشتر به مشکلات پیشکسوتان و قهرمانان رسیدگی کند. تمام انتظار ما پیشکسوتان این است تا زمانی که زنده و در قید حیات هستیم یاد ما را گرامی دارند و به ما اهمیت دهند زیرا پس از مرگ هرچقدر که بخواهند برایمان مراسم بزرگداشت بگیرند فایده‌ای ندارد.
این بانوی پیشکسوت همچنین اظهار کرد: تاسیس آژانس هواپیمایی یکی از اتفاقات مثب و خوب در صندوق بوده است که با کمک و حمایت‌های سرپرست جدید صندوق و با قرار دادن امکانات رفاهی به پیشکسوتان می‌تواند موثر ثمر واقع شود.

فتحی با اشاره به اینکه تکریم و دیدار با پیشکسوتان از اقدامات بسیار مفید و مثبت صندوق حمایت است، بیان داشت: امیدوارم با حضور خرم این دیدارها ادامه پیدا کند و بیشتر شود.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی 1966 در پایان درباره پیشرفت بانوان امروز نسبت به گذشته بیان داشت: با این شرایط، معضلات اقتصادی و نبود بودجه بانوان کشور خیلی خوب کار می‌کنند. این نشان می‌دهد که مربیان و بانوان مسئول ورزشی خیلی زحمت می‌کشند و واقعا باید قدر زحمات آنان را دانست.