تشكيل مجمع شرکت سرمایه‌ گذاری ساختمانی با حضور جمشيدي

شكايت از باشگاههاي استقلال و پرسپوليس به خاطر بدهي ٥ و نيم ميليارد تومانيشرکت سرمایه‌ گذاری ساختمانی وابسته به صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش، از باشگاههاي استقلال و پرسپوليس شكايت مي كند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مجمع سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی صبح امروز با حضور محمد جمشیدی مدیر عامل صندوق برگزار شد.

در این نشست علاوه بر محمد جمشیدی، مرتضی‌عبدالهی معاون اقتصادی در امور مجامع، سید‌حسن‌میرحسنی معاون مالی و اداري، کمال یوسفی مدیر مالی، شمس مدير حقوقي و مصطفي لشگري مدير روابط عمومي صندوق حمايت و همچنین حسین زارعی مدیرعامل و ناصر دادفر عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی نیز حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه گزارش حسابرسی مستقل و بازرسی قانونی به انضمام صورت‌های مالی و یادداشت‌های توضيحي سال مالی منتهی به 30 اسفندماه سال 95 شرکت قرائت و همچنین فعالیت‌های هیئت مدیره و اقدامات این شرکت و برنامه‌های در دست اجرای آن اعلام شد.

در ادامه این نشست، مقرر شد موضوع بدهی 5 میلیارد و 500 میلیون تومانی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به شرکت ساختمانی مورد پی‌گیری قرار بگیرد و همچنین دادخواست حقوقی علیه این دو باشگاه تهیه شود.

لازم به ذکر است در مجمع اخير صندوق نیز که در وزارت ورزش و جوانان با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد موضوع بررسی حقوقی بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تکلیف شده بود.

در پایان این نشست نیز مقرر شد بدهی فدراسیون‌هایی که در ساختمان شماره 2 صندوق مستقر هستند به شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی پی‌گیری شود و همچنین نماینده‌ای از طرف شرکت ساختمانی برای مبارزه با پولشویی معرفی شود.