اعضای صندوق تا 31 تیرماه اقدام کنند

ثبت نام بیمه تکمیلی آغاز شداعضای صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان می توانند تا تاریخ 31 تیرماه 1396 جهت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، اعضای محترم صندوق می‌توانند نسبت به ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان که از امروز (12 تیر) آغاز شده و تا 31 تیر ماه 1396 ادامه دارد، اقدام کنند.

با شروع ثبت نام تعدادی از پیشکسوتان به صندوق مراجعه و با کمک بخش حمایتی کارهای مربوط به بیمه تکمیلی خود را انجام دادند.

اعضای استان تهران و البرز می‌توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری (8.30 لغایت 15) با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: بلوار آفریقا، کوچه شهید انصاری، پلاک 6، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

همچنین جهت تسهیل در ثبت نام اعضایی که خارج از استان تهران و البرز سکونت دارند، با در دست داشتن مدارک ذیل تا تاریخ 31 تیرماه می‌توانند به اداره کل ورزش و جوانان استان محل سکونت‌شان مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص صرفا از طریق شماره حساب 1606520558 صندوق در بانک ملت یا از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است. همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت (500.000 ریال) و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب صندوق واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه ملت) 1396 به شرح ذیل می باشد:لازم به ذکر است اعضای محترم جهت ارائه مدارک و هزینه های درمانی خود می توانند روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته طبق روال سال های گذشته با مراجعه به صندوق در ساعات اداری، مدارک خود را به نماینده بیمه ملت تحویل دهند.

برای دریافت فایل ثبت نام روی تصویر زیر کلیک نمایید.