شهرام محمودی:

بعد از المپیک مدتی از تیم ملی دور می‌شوم/انتظار دارم از گروه‌مان صعود کنیمپشت خط زن تیم ملی والیبال با تأکید براین که به خاطر مصدومیت هایش نیاز به استراحت دارد به این که بعد از المپیک می خواهد مدتی از تیم ملی دور باشد، اشاره کرد.

شهرام محمودی ملی پوش والیبال کشور در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: استراحت بعد از لیگ جهانی برایم خیلی خوب بود. امیدوارم در زمان کوتاه باقی مانده تمرینات آماده سازی خوبی برای المپیک داشته باشیم و رفته رفته دردم کمتر شود و برای المپیک آماده شوم. البته دردم نسبت به روز آخر لیگ جهانی تقریبا نصف شده چون با دستور دکتر افروزی پزشک تیم درمان هایی انجام دادم.

وی درباره عملکرد تیم ملی در لیگ جهانی این دوره نیز بیان کرد: بازی کردن با تیم های بزرگ دنیا به ما کمک می کند ولی شرایط این دوره ما طوری نبود که جلوی همه تیم ها خوب، آماده و مثل گذشته بازی کنیم. به طور کل شرایط امسال ما در لیگ جهانی خوب نبود. البته هروقت بتوانیم با تیم های بزرگ بازی کنیم به نفع ما است و از نظر تجربی به ما کمک می کند. امیدوارم ما از بازیکنان بزرگ دنیا نکات خوبی یاد گرفته باشیم که در آینده از آن ها استفاده کنیم.
محمودی خاطرنشان کرد: امسال بازیکنان جوان در لیگ جهانی بهتر شده بودند و بازیکنی مثل معنوی نژاد بیشتر بازی کرد. می توانست بازیکنان بیشتری در تیم باشند ولی فدراسیون محدودیت داشت و خیلی نمی توانست بازیکنان را تغییر دهد.

این ملی پوش در پاسخ به این که انتظارش از تیم ایران در المپیک چیست، گفت: من انتظارم این است از گروه مان صعود کنیم چون این قدرت را داریم اگر این اتفاق بیفتد اتفاق بزرگی در ورزش است و من امیدوارم با یک آماده سازی و تمرینات خوب این اتفاق را در ریو رقم بزنیم. دور از دسترس هم نیست در مرحله گروهی می توانیم 2 یا 3 بازی را ببریم و از گروه مان صعود کنیم بعد از آن هم بازی های به صورت تک حذفی است و همه تیم ها شانس برابر دارند.

محمودی در پاسخ به این که آیا وارد فضای مربی گری خواهد شد یا خیر نیز نیز اظهار کرد: فعلا به فکر مربی گری نیستم. فقط می خواهم مدتی از تیم ملی دور باشم تا بازیکنان جدید خودشان را نشان دهند و از طرفی به خاطر مصدومیت هایم نیاز به استراحت دارم و بعد از المپیک مدتی از تیم دور خواهم بود ولی در لیگ بازی می کنم. امسال هم با بانک سرمایه قرارداد بستم.