در نشست محمد جمشیدی با اعضای هیأت مدیره صورت گرفت؛

بررسی عملکرد شرکت لیزینگ و ارائه راهکارهای جدیدجلسه شرکت لیزینگ قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی با حضور محمد جمشیدی مدیر عامل صندوق با هدف بررسی عملکرد این شرکت و ارائه راهکارهای جدید برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، صبح امروز جلسه شرکت لیزینگ با حضور محمد جمشیدی مدیر عامل و مهدی نصیبی قائم مقام صندوق حمایت و همچنین اعضای هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.

قائم مقام صندوق درخصوص این جلسه بیان داشت: در راستای جلسات دوره ای با شرکت های مختلف امروز جلسه ای با اعضای هیأت مدیره شرکت لیزینگ داشتیم که آشفته رئیس هیأت مدیره، اکبرپور مدیرعامل، محمد هاشمی، پوردلجو، ربیعی و ملکیان اعضای هیأت مدیره شرکت لیزینگ در آن حضور داشتند.در این جلسه بحث مشکلات مالی شرکت و عملکرد آن در این مدت مطرح و مقرر شد که امکاناتی در اختیارش قرار گیرد تا با وارد کردن خودرو و لوازم ورزشی برای صندوق درآمدزایی خوبی انجام دهد.

نصیبی اضافه کرد: امکانات سخت افزای و نرم افزاری از فروردین ماه در اختیار شرکت لیزینگ قرار داده شده و شروع به فعالیت کرده است. خوشبختانه نظر جمشیدی نسبت به عملکرد این شرکت مثبت بود اما انتظار می رود در آینده عملکردش بهتر شده و درآمدزایی خوبی برای صندوق داشته باشد. ان شالله این شرکت خودروهای بیشتری را وارد کرده و تسهیلات خوبی به جامعه ورزش ارائه دهد.