عضو تیم ملی کاراته:

وزارت ورزش همیشه حامی نوجوانان است/طلایی المپیک 2020 هستمعضو تیم ملی نوجوانان کاراته ضمن تشکر از مسئولان جهت پرداخت پاداش‌ها بیان داشت: از ابتدای اینکه وارد تیم ملی شدم وزارت ورزش حامی نوجوانان بوده و هنوز هم این حمایت انجام می‌شود.

فاطمه صادقی عضو تیم ملی نوجوانان کاراته در حاشیه دریافت پاداش خود دراین باره به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان گفت:پاداشی که دریافت کردم مربوط به مسابقات آسیایی مالزی است که سال گذشته برگزار شد که توانستم مقام سوم را کسب کنم. از پاداشم راضی هستم و از مسئولان تشکر می کنم.

وی افزود: خوشبختانه از سال اولی که وارد تیم ملی شدم حمایت وزارت ورزش را حس کردم و حمایت مسئولان از نوجوانان همیشه بوده و هنوز هم است. خیلی خوشحالم مسئولان وزارت ورزش به نوجوانان هم بها می‌دهند و امیدوارم همین حمایت ادامه داشته باشد.

صادقی درباره برنامه‌های آتی تیم ملی کاراته نوجوانان توضیح داد: درحال حاضر مسابقات آسیایی را پیش رو داریم که در جاکارتای اندونزی برگزار می‌شود. امسال به تیم ملی جوانان دعوت شدم و مسابقات انتخابی آن را پیش رو داریم؛ امیدوارم که بتوانم در تیم ملی جوانان قرار بگیرم و در بازی های آسیایی بهترین نتیجه را کسب کنم.

در ادامه مینا یوسفی یکی دیگر از اعضای تیم ملی کاراته نوجوانان درباره احتمال المپیکی شدن کاراته در سال 2020 اظهار کرد: سن هردوی ما به المپیک 2020 می خورد ما تمام تلاشمان را می‌کنیم آن سال جزو کارته کاهایی باشیم که در المپیک ژاپن شرکت می‌کنند و حتما برای کشورمان یک مدال خوشرنگ و طلایی کسب می‌کنیم.