پیشکسوت بسکتبال ایران در قطعه مفاخر بهشت زهراي بندرعباس آرام می‌گیرد

رییس هیئت بسکتبال استان خوزستان: پیکر مرحوم خدری فردا صبح تشییع می‌شودرییس هیئت بسکتبال استان خوزستان از تشییع پیکر مرحوم ایرج خدری پیشکسوت بسکتبال کشور فردا 9 صبح از مقابل سالن فجر شهرستان بندرعباس خبر داد.

حسن کامجو مربی اسبق مرحوم خدری و رییس هیئت بسکتبال استان خوزستان دراین باره به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان وپیشکسوتان ورزش کشور گفت: فردا 9 صبح از مقابل سالن فجر شهرستان بندرعباس پیکر مرحوم خدری به سمت قطعه مفاخر بهشت زهرای این شهرستان تشییع می‌شود.

وی در ادامه توضیح داد: کارهای تدارات، پی گیرهای مراسم خاکسپاری انجام شده است. فردا صبح به همراه ورزشکاران، مسئولان و دوست داران مرحوم خدری پیکر وی را در سالن فجر همراهی می‌‌کنیم و بعد به سمت بهشت زهرا شهرستان بندرعباس خواهیم رفت.

کامجو همچنین گفت: در حال حاضر منتظریم که چند ساعت دیگر با بنده تماس بگیرند و اطلاع دهند که پیکر مرحوم خدری را تحویل بگیریم. زیرا صبح امروز تمامی کارهای مربوط به پزشکی قانونی و... انجام شده است.

رییس هیئت بسکتبال استان خوزستان درباره انجام مراسم خاکسپاری ایرج خدری توضیح داد: زمانی که شنیدم ایرج فوت کرده است با خانواده ایشان تماس گرفتیم که مسئولیت مراسم خاکسپاری را بر عهده بگیریم. با اعضای هیئت بسکتبال استان خوزستان و همچنین تهران تقسیم مسئولیت انجام دادیم که هر کسی قستمی از کار را انجام دهد. اینجا از طریق تربیت بدنی و نماینده شهرستان بندرعباس صحبت هایی انجام شد که در قطعه مفاخر بهشت زهرا پیکر مرحوم خدری آرام گیرد.

وی درباره قبول این مسئولیت اظهار کرد: مربی ایرج و دوست او بودم و از کودکی وی را میشناختم. دوست داشتم این کار انسانی را انجام دهم و جزو افتخارات خود می‌دانم. ایرج مرد متواضع و بزرگی بود؛ سال گذشته که در حال انجام مراسم برای تقدیر از وی بودم هیچ وقت فکرش را نمی‌کردم که متاسفانه امسال بخواهم کارهای مراسم خاکسپاری‌اش را انجام دهم.

کامجو در ادامه بیان داشت: با هیئت بسکتبال استان و فدراسیون بسکتبال دست به دست همدیگر داده‌ایم که با یاری خداوند بتوانیم یک مراسم خاکسپاری باشکوه برای ایرج برگزار کنیم. درگذشت وی را به جامعه ورزش کشور به ویژه اهالی بسکتبال تسلیت عرض می‌کنم. روحش شاد و یادش گرامی.