سرمربی تیم ملی کبدی:

حمایت های مسئولان وزارت ورزش در معرفی کبدی اثرگذار بوده و هستمجید بهرامی سرمربی تیم ملی کبدی ایران حمایت های مسئولان وزارت ورزش و جوانان را در شناخته شدن رشته کبدی بسیار اثرگذار عنوان کرد.

مجید بهرامی سرمربی تیم ملی کبدی ایران با حضور در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و دریافت سکه های پاداش خود در گفت و گو با خبرنگار صندوق بیان داشت: تیم ایران در مسابقات جهانی 2014 هند مقام سوم را کسب کرد و من به عنوان سرمربی این پاداش را دریافت کردم.

وی ادامه داد: کبدی جایگاهی که باید داشته باشد را پیدا کرده و این موضوع به حمایت های مسئولان وزارت ورزش و جوانان برمی گردد. البته به رشته ای مثل کبدی باید بیشتر توجه شود جوانان شناخت بیشتری کسب کنند چراکه کبدی می تواند در مسابقات بین المللی برای ما مدال آور باشد.

بهرامی تصریح کرد: نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نیز نائب رئیس فدراسیون جهانی کبدی است و نظر خاصی به این رشته دارد. امیدوارم که توجهات به کبدی که می تواند افتخارات زیادی کسب کند بیشتر شود.

سرمربی تیم ملی کبدی خاطرنشان کرد: به طورحتم تشویق ها و پاداش ها تأثیرات خوبی دارد به دلیل این که برخی از ورزشکاران ما از نظر مالی خیلی ضعیف هستند و پاداش ها انگیزه ای می شود تا بیشتر تلاش کنند و قهرمان شوند و جایزه بهتری هم بگیرند.

بهرامی اظهار کرد: خوشبختانه الان کبدی در وضعیت خوبی است. از طرف فدراسیون و هیأت های استانی حمایت می شود امیدواریم بتوانیم قهرمان جهان شویم چون این هدف ما است. اسفند ماه مسابقات جهانی را داریم بنابراین از مرداد ماه اردوهایمان به مدت 5 ماه شروع می شود که 2 اردوی خارج از کشور در هند و پاکستان خواهیم داشت. اردوهای داخلی هم که در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.