یک میلیارد و نیم بیمه تکمیلی، 400 میلیون وام، 350 میلیون تومان مستمری ماهیانه و...

عملکرد 10 ماهه جمشیدی در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتانمدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به بخشی از خدمات ارائه شده به اعضای صندوق در مدت 10 ماه حضور خود در این سمت اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، محمد جمشیدی، مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با بیان این که تکریم قهرمانان و پیشکسوتان عزیز از مهمترین اهداف وزارت ورزش و جوانان و صندوق حمایت است، اظهار کرد: پیشکسوت بهترین دوران زندگی‌اش را برای ورزش گذاشته تا باعث شادی مردم شود و زمانی که سنی از او می‌گذرد، توقع دارد که به او توجه و رسیدگی شود و ما تاکنون سعی کرده‌ایم در صندوق این توجه صورت گیرد. دکتر گودرزی، وزیر محترم ورزش و جوانان بارها بر حفط حرمت و جایگاه پیشکسوتان تاکید و همه گونه حمایت کرده اند تا این رده بدانند فراموش نشده و ما به دنبال استفاده از تجربیاتشان برای نسل امروز هستیم.

وی ادامه داد: خدمات صندوق تنها به پرداخت حقوق ماهیانه خلاصه نمی شود و ما تا حد امکان به تأمین هزینه درمان قهرمانان و پیشکسوتان کمک می کنیم، به عزیزان نیازمند وام بلاعوض و بدون بهره پرداخت می کنیم، بازدید از پیشکسوتان و رسیدگی به وضعیت آنها را در دستور کار قرار داده ایم و در کل هر جا که صلاح باشد از ارائه خدمات لازم دریغ نخواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با اشاره به ارائه خدمات به اعضای صندوق مانند خدماتی از قبیل وام، کمک بلاعوض، بیمه تکمیلی و مستمری ماهیانه از ابتدای شهریور سال 94 تا پایان خردادماه 95 بیان داشت: دکتر گودرزی با وجود مشکلات مالی که وجود دارد کمک های خوبی را به پیشکسوتان و قهرمانان انجام داده تا ما بتوانیم تسهیلات زیادی را به اعضا پرداخت کنیم و در بیشتر آنها رشد 200درصدی را شاهد هستیم. در ارائه هرکدام از این خدمات مبالغ زیادی هزینه شده است، به عنوان مثال در این مدت مبلغ 15 میلیارد ریال جهت هزینه های بیمه تکمیلی درمان پرداخت شده است.

وی با بیان این که از ابتدای مدت ریاستش در صندوق تاکنون وام های ضروری زیادی نیز به اعضا پرداخت شده، گفت: بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز در بخش ارائه وام به اعضا هزینه شده است.

جمشیدی همچنین مبلغ کمک بلاعوض به قهرمانان و پیشکسوتان را 5 میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: علاوه بر این ماهیانه 3 میلیارد و 500 میلیون ریال هم مستمری به اعضای گروه یک و 2 پرداخت شده است.

وی بااشاره به پرداخت بیش از 50 عدد سکه در عیادت های هفتگی از پیشکسوتان گفت: علاوه براین، سکه های 20 فدراسیون مدال آوران سال 93 در صندوق توزیع شده و 5 فدراسیون دیگر هم در هفته های آینده توزیع خواهد شد.