مربی تیم نوجوانان جودو:

توجه وزرات ورزش به قهرمانان جای تقدیر داردمحمد جناب‌زاده مربی تیم نوجوانان جودو دادن پاداش به قهرمانان را در افزایش انگیزه آنان بسیار موثر دانست و گفت: توجه وزارت ورزش به قهرمانان در آستانه المپیک و در این شرایط اقتصادی کشور جای تقدیر دارد.

محمد جناب‌زاده مربی تیم نوجوانان جودو در حاشیه دریافت پاداش خود در این باره به خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: پاداشی که امروز دریافت کردم مربوط به مسابقات آسیایی 2014 است که تیم جودو نوجوانان مقام اول و سوم را کسب کرد.

وی در ادامه افزود: سالهای گذشته هم پاداش‌ها پرداخت می‌شد اما امسال کمی نسبت به سالهای گذشته با تاخیر پرداخت شد. بازهم خداراشکر، توجه مسئولان وزارت ورزش به قهرمانان در این شرایط اقتصادی که در کشور حاکم است واقعا جای تقدیر دارد. امیداروم در آینده با افزایش اعتبارات وزارت ورزش پاداش قهرمانان نیز با سرعت بیشتری پرداخت شود.

مربی تیم نوجوانان جودو با بیان اینکه "دادن پاداش به ورزشکاران انگیزه بیشتری برای فعالیت و پیشرفت بیشتر به آنها می‌دهد" اظهار کرد: همینکه در آستانه المپیک این پرداخت‌ها صورت گرفت واقعا در روحیه قهرمانان تاثیر گذاشت. آنها می‌دانند هرکس زحمت بکشد و کار بیشتری انجام دهد وزارت ورزش بخشی از این زحمات را با دادن پاداش جبران می‌کند.

جناب زاده درباره شرایط فعلی خود توضیح داد: فعلا مدتی است که با فدراسیون همکاری نمی‌کنم و در حال استراحت هستم. 10 سال در خدمت فدراسیون جودو بودم و در حال حاضر مدتی کناره گرفتم اما جودو کاران تیم نوجوانان در اردو هستند و تمرینات خود را زیر نظر یک مربی خوب انجام می‌دهند.