رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام :

قهرمانی فراتر از پاداش استرئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با تشکر از وزارت ورزش و جوانان و همچنین صندوق حمایت برای پاداش ورزشکاران مدال آور گفت: کار قهرمانی که پرچم مقدس کشورش را به اهتزاز درمی آورد با هیچ پاداشی قابل قیاس نیست.

ناصر پورعلیفرد در گفت و گو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور بیان داشت: هرلحظه ورزش یک اتفاق است، بعضی اوقات ورزشکاران در مسابقات روی سکو می روند و مقام کسب می کنند گاهی اوقات هم به اصطلاح روزشان نبوده این ها موضوعاتی هست که در ورزش وجود دارد.

وی افزود: همه مسئولان از وزارت گرفته تا فدراسیون ها و هیأت های استان ها تلاش می کنند ورزشکاران به مقام برسند ولی گاهی با یک اتفاق نتیجه حاصل نمی شود انتظار ورزشکار برنمی آید و حالا فدراسیون و ورزشکار باید جواب ارباب رسانه را هم بدهند، از این رو هر روز در ورزش باید منتظر موضوع جدیدی بود.

پورعلیفرد تصریح کرد: تقدیر هم یک موضوع است. به هرحال وقتی سفره ای باز می شود چند ایراد دارد ولی وقتی نشود یک ایراد دارد. مسلماً قهرمانان باید حمایت شوند البته نباید برافراشتن پرچم را با پول و سکه مقایسه کرد. قهرمانی فراتر از مبالغ پاداش است.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درخصوص برنامه های فدراسیون نیز گفت: برنامه های ما در 4 محور که یک محور رقابتی است که رقابت های داخلی است و برون را شامل می شود که ورزشکاران بعد از موافقت شورای برون مرزی اعزام می شوند.

وی ادامه داد: محور دیگر بعد فرهنگی است که ما تلاش می کنیم آن چیزی که نیاز است همگام با کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش اجرا شود. یک بعد هم برگزاری سیمنارها و گردهمایی هاست که آموزه های جدید هم به دنبال دارد. این محور درواقع بحث آموزش است که در کمیته آموزش فدراسیون اتفاق می افتد. از این طریق ما در مجامع بین المللی با تمرینات جدید و اتفاقات به روز آشنا می شویم. کارمندان فدراسیون هم محور بعدی است که تلاش می کنیم هرچند با حفظ همین تعداد کمتر کارها انجام شود و تلاش می کنیم با آن بودجه ای که در اختیارمان گذاشته شده کارها را پیش ببریم و به وزارت فشار وارد نکنیم.