ایسلند و سوئد رقبای دختران هندبال نوجوان ایران در دور دوم قهرمانی جهانتیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در دور دوم مسابقات قهرمانی جهان مقدونیه باید مقابل دو تیم ایسلند و سوئد به میدان برود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا، مرحله گروهی رقابت‌های هندبال قهرمانی جهان دختران نوجوان امشب به پایان رسید. تیم ملی ایران در این مرحله با ازبکستان، سنگال و مقدونیه شمالی همگروه بود که با دو برد مقابل ازبکستان و سنگال و یک شکست برابر مقدونیه شمالی با قرارگیری در رده دوم گروه B به دور دوم مسابقات راه یافت.

تیم ملی ایران در مرحله دوم این مسابقات با ایسلند و سوئد همگروه است. دختران ایران در اولین دیدار خود در این مرحله باید امشب چهارشنبه ۱۲ مرداد مقابل ایسلند به میدان بروند.

ایسلند در مرحله گروهی در گروه A با یک تساوی و دو پیروزی در صدر جدول گروهش قرار گرفته بود.

تیم ایران در دومین دیدارش از مرحله دوم این رقابت‌ها جمعه شب به مصاف سوئد خواهد رفت.

*برنامه مرحله دوم گروه ایران در مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران نوجوان:

چهارشنبه ۱۲ مرداد:
ایران - ایسلند ساعت ۱۸:۳۰
مقدونیه - سوئد ساعت ۲۰:۳۰

جمعه ۱۴ مرداد:
مقدونیه - ایسلند ساعت ۱۸:۳۰
سوئد - ایران ساعت ۲۰:۳۰

نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران نوجوان از ۸ مرداد با حضور ۳۲ تیم به میزبان مقدونیه شمالی آغاز شد. در پایام مرحله گروهی ۱۶ تیم برتر به مرحله دوم رسیدند و سایر تیم ها برای رتبه های ۱۷ تا ۳۲ جام ریاست جمهوری به رقابت خواهند پرداخت. این مسابقات تا ۱۹ مرداد ادامه دارد.