با پیام قدردانی عبداله موحد/ رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام عبداله موحد برگزار شدرقابت های بین المللی کشتی آزاد جام عبداله موحد، دارنده 6 مدال طلای المپیک و جهان روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه در شهر آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، عبداله موحد دارنده 6 مدال طلای المپیک و جهان در کشتی آزاد از نامگذاری مسابقات بین المللی نوجوانان به نام خود توسط فدراسیون کشتی، قدردانی کرد.

در این پیام که توسط علی اکبر حیدری دارنده مدال برنز المپیک 1964 توکیو به نیابت از وی قرائت شد آمده است:

"با سلام به هموطنان عزیز و مردم ورزش دوست و قهرمان پرور استان مازندران خصوصا کشتی، برای من افتخاری است بزرگ در مسابقاتی که به نام اینجانب برگزار می شود حضور داشته باشم، اما در حال حاضر انجام این کار برایم امکان پذیر نبود.
لازم می دانم از فدراسیون کشتی سپاسگزاری کنم که مسابقات بین المللی کشتی را به نام قهرمانانی که هنوز در قید حیات هستند برگزار می کند.
این کار پر ارزشی است که در پیشرفت و شناخت بیشتر این ورزش باستانی در جوامع کنونی موثر خواهد بود.
ارادتمند
عبداله موحد"

گفتنی است مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام عبداله موحد، دارنده 6 مدال طلای المپیک و جهان روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه در شهر آمل برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم ایران با 9 مدال طلا و 1 مدال نقره و 245 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت، تیم ارمنستان با 1 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز و 76 امتیاز دوم شد و تیم تاجیکستان نیز با یک عنوان پنجمی به مقام سوم رسید.