مشخص شدن کادر فنی تیم‌های ملی پومسهاسامی کادر فنی تیم ملی پومسه و و زمان برگزاری رقابتهای انتخابی اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا، مسعود لشگری سخنگویی کمیته فنی فدراسیون تکواندو بیان داشت: نشست کمیته فنی در بخش پومسه روز گذشته ( سه شنبه 20 اردیبهشت ماه ) با حضور هادی ساعی رییس فدراسیون، عشرت شاهمحمدی سرپرست نایب رییس بانوان و عضو کمیته فنی و اعضای کمیته فنی پومسه "مهدی کاشانیان، شهرام الهه آبادی، علی میرزایی و فریبا نظم ده " و علی تاجیک رییس سازمان تیم های ملی در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

وی در ادامه گفت :تیم ملی پومسه کشورمان برای حضور در ششمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه آسیا در گروه مردان با هدایت احمد اخلاقی به عنوان سرمربی و سید حسین موسی نیا مربی و در گروه زنان با سرمربیگری فاطمه اسد پور شرکت می کند.

لشگری گفت: با توجه به زمان اندک تا برگزاری رقابتهای قهرمانی آسیا و به منظور تشکیل هر چه سریعتر اردوی تیم ملی پومسه مقررشد رقابتهای آزاد در این بخش هفـته آینده به میزبانی اصفهان برگزار گردد و بخشنامه و اطلاعات تکمیلی نیز در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

سخنگوی کمیته فنی در ادامه بیان کرد؛ بلافاصله پس از برگزای رقابتهای آزاد پومسه و مشخص شدن نفرات برتر ، منتخبین تیم ملی سریعا وارد اردوی خواهند شد.

در پایان این نشست، اعضای کمیته فنی در بخش پومسه ،حکم خود را از رییس فدراسیون تکواندو دریافت کردند.