نصیری: آرزوی سلامتی و شادی برای مردم ایران در سال نو دارم/ صندوق در دوران بیماری و پس از آن پشتیبان من بودمحمد نصیری اسطوره ورزش کشور ابراز امیدواری کرد که سال نو برای مردم ایران پر از سلامت و شادی باشد و از حمایت همیشگی مردم نسبت به خود تقدیر کرد.

نصیری دارنده 12 مدال وزنه برداری جهان و المپیک در گفت و گو با روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: سال نو را به همه مردم ایران تبریک می گویم و برای هموطنانم آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم هر آنچه از خدا می خواهند برآورده شود. از همه مردم تشکر می کنم که در مدت بیماری جویای احوال من بوده اند.

وی ادامه داد: خدا را شکر می کنم که همچون روزهای قهرمانی مردم هنوز من را می شناسند و برایم احترام قائل هستند و از آن عده از مردم خوبمان که می خواستند به ملاقتم بیایند و با توجه به ممنوع الملاقاتی ام این امر میسر نشد عذرخواهی می کنم. لطف و محبتشان در قلب من می ماند. این لطف، روحیه صدچندان در مسیر بهبود به من داده است.

نصیری در ادامه از دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت به دلیل پشتیبانی های بی دریغش در زمان بستری و جراحی و همچین بعد از آن تشکر کرد و گفت: صندوق حمایت در طول درمان، پیگیر مشکل من بود و تمام امور مربوط به درمان و بیمه من توسط صندوق حمایت انجام شد و دکتر ابطحی در دوران حضورم در بیمارستان بارها به ملاقات من آمد و همدلی و مهرش را از من دریغ نکرد. از خدا برای وی و مجموعه صندوق سلامت و فرصت خدمت به خلق را می خواهم.

نصیری در ادامه از حضور دکتر سجادی وزیر ورزش، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در بیمارستان و عیادت از او قدردانی کرد و آن را مایه دلگرمی خواند.

وی ادامه داد: حدود 3 ماه پیش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان مدرس بستری و مورد عمل جراحی قلب قرار گرفتم. خوشبختانه حال عمومی ام رو به بهبود است و امیدوارم به زودی به شرایط قبل از بیماری برگردم.

نصیری در پایان گفت: بنده بعنوان یک وزنه بردار آرزو می کنم وزنه برداری ایران بتواند در مسابقات پیش رو موفق باشد.

محمد نصیری دارنده مدالهای طلا، نقره و برنز در المپیک های ۱۹۶۸، ۱۹۷۲ و ۱۹۷۶ است.او همچنین ۵ طلا، یک نقره و سه برنز جهان را هم در کارنامه ی خود به ثبت رسانده است.