حسن حبیبی: دکتر ابطحی صندوق را متحول کرده است/ همچنان درگیر بیماری مغز و اعصاب هستمحسن حبیبی، بازیکن نامدار و پیشین فوتبال ایران باتقدیر از اقدامات مثبت صندوق حمایت از دکتر ابطحی جهت ایجاد تحول در این مجموعه تشکر کرد.

حسن حبیبی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: همچنان درگیر بیماری مغز و اعصاب خود هستم و بدین سبب دچار مشکلاتی هستم اما به دلیل شرایط وخیم شیوع ویروس کرونا در کشور جرات بیرون رفتن ندارم و مدام در خانه هستم.

وی در ادامه افزود: خداراشکر انجام واکسیناسیون در کشور شامل همه گروه های سنی شده است؛ امیدوارم تا سال آینده همه مردم کشورم واکسینه شوند تا هرچه زودتر شرایط جامعه به روال عادی برگردد.
حبیبی گفت: من دو دوز واکسن خود را زدم و هیچ مشکلی نداشتم و درحال حاضر در منزل قرنطینه هستم و به هیچ عنوان به غیر از انجام امور ضروری زندگی بیرون نمی روم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال در جام ملت های 1968 آسیا اضافه کرد: خوشبختانه از وقتی دکتر ابطحی به عنوان مدیرعامل صندوق حمایت منصوب شده اند این مجموعه متحول شده و کارهای بسیار ارزشمندی در دستور کار این صندوق قرار گرفته است. تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان در رشته های مختلف یکی از اقدامات مهم اخیر صندوق است. امیدوارم با انجام فراگیر واکسیناسیون و ازبین رفتن ویروس منحوس کرونا بازهم شاهد این اقدامات مثبت صندوق باشیم.

حسن حبیبی در۱۸بهمن ماه سال ۱۳۱۸ در کرمان متولد شد. وی بازیکن سابق تیم‌های فوتبال باشگاه شاهین، استقلال (تاج) و پاس تهران است. او بعد از انقلاب، اولین کسی است که سمت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را به عهده داشته‌است. حبیبی از مفاخر و بزرگان فوتبال ملی و باشگاهی ایران بوده و شاگردان بسیاری تربیت کرده است.

در دوران حضور در تیم ملی فوتبال صاحب ۲ افتخار عمده شد. یکی صعود به مسابقات فوتبال المپیک ۱۹۶۴ توکیو و حضور در این رقابتها و سپس قهرمانی در مسابقات فوتبال جام ملتهای ۱۹۶۸ آسیا. بازی خداحافظی او از بازی‌های ملی در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۴۹ در حضور بیست هزار نفر در امجدیه برگزار شد.