ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق حمایت آغاز شداعضای صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان می توانند از روز یک شنبه 23 خرداد تا پنج شنبه 10 تیرماه 1400 جهت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از روز یک شنبه 23 خرداد تا پنج شنبه 10 تیر ماه 1400 از ساعت 8:30 لغایت 13:30 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان وفاآذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک2، طبقه اول، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

همچنین جهت تسهیل در ثبت نام اعضایی که خارج از استان تهران و البرز سکونت دارند، این اعضا نیز می توانند با در دست داشتن مدارک از روز سه شنبه 25 خرداد 1400 تا تاریخ 10 تیرماه به اداره کل ورزش و جوانان استان محل سکونت‌شان مراجعه و راهنمایی های لازم را در خصوص ثبت نام بیمه تکمیلی دریافت نمایند.

شایان ذکر است جهت سهولت در ثبت نام اعضای ساکن تهران و کلیه استان ها، ثبت نام بیمه تکمیلی از مورخ 1400/3/25 در سایت ghahremanann.ir به صورت آنلاین(غیر حضوری) انجام می پذیرد. (راهنمای ثبت نام آنلاین از روز سه شنبه در سایت قبل مشاهده می باشد)

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:

1- اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2- اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3- دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4- دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا


جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1400 به شرح ذیل می باشد:


همچنین هشتم تیرماه 1400 نیز آخرین مهلت ارائه مدارک پزشکی سال گذشته و سال جاری تا تاریخ 31 خردادماه می باشد. لطفا به نکات زیر در خصوص ارائه مدارک پزشکی توجه داشته باشید.