حسن حبیبی: صندوق حمایت خانه پیشکسوتان است/ انجام واکسن اعضای بالای 70 سال اتفاق مثبتی استحسن حبیبی، بازیکن نامدار و پیشین فوتبال ایران با بیان این که صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور خانه پیشکسوتان است از عملکرد صندوق حمایت در رابطه با رایزنی درمورد انجام واکسن پیشکسوتان بالای 70 سال قدردانی کرد.

حسن حبیبی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: هنوز هم درگیر بیماری مغز و اعصاب خود هستم و بدین سبب دچار مشکلاتی هستم اما به دلیل شرایط وخیم شیوع ویروس کرونا در کشور جرات بیرون رفتن ندارم و مدام در خانه هستم.

وی در ادامه افزود: خداراشکر که مسئولان صندوق به فکر واکسن پیشکسوتان بالای 70 سال هستند و در این باره رایزنی‌هایی انجام داده‌اند؛ این مساله اتفاق بسیار مثبتی است، ازین بابت از تمامی مسئولان صندوق حمایت و در راس آن دکتر ابطحی تشکر و قدردانی می‌کنم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال در جام ملت های 1968 آسیا اضافه کرد: خوشبختانه از وقتی دکتر ابطحی به عنوان مدیرعامل صندوق حمایت منصوب شده کارهای بسیار ارزشمندی در دستور کار این صندوق قرار گرفته است. تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان در رشته های مختلف یکی از اقدامات مهم اخیر صندوق است. امیدوارم با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا بازهم شاهد این اقدامات مثبت صندوق باشیم.