مسعود صالحیه: در شرایط فعلی، فقط ماندن در خانه امن است/ امیدوارم بار دیگر دور هم جمع شویمپیشکسوت والیبال و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1345 بانکوک که این روزها تمام وقت خود را در خانه می‌گذراند معتقد است در شرایط فعلی که ویروس کرونا کل مردم جهان و کشورمان را گرفتار کرده است ماندن در خانه، امن‌ترین اقدام است و باید از رفت و آمدهای غیر ضروری به شدت پرهیز کرد.

مسعود صالحیه پیشکسوت والیبال در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: ماه‌ها است که در قرنطینه خانگی هستم و به هیچ عنوان از منزل بیرون نمی‌روم، سعی میکنم از وقت خود برای انجام مطالعه و فعالیت در فضای مجازی و بازدید اخبار متنوع استفاده کنم.

این پیشکسوت والیبال درباره انجام واکسیناسیون سالمندان و اولویت قرار گرفتن این قشر از جامعه، اظهار کرد: اقدام درستی است، پیشکسوتان به دلیل سن بالای خود و مشکلات و بیماری‌هایی که ممکن است درگیر آن باشند خیلی بیشتر از جوان‌ها در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند ولی معتقدم تمامی مسائل مربوط به واکسن به سیاست دولت‎ها و مسائل اقتصادی بر می‌گردد. به شخصه تمایلی به انجام واکسیناسیون ندارم.

صالحیه همچنین بیان داشت: درحال حاضر باید به دستورات سازمان بهداشت جهانی احترام گذاشت و از رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز و همچنین از مسافرت های تفریحی خودداری کرد. در شرایط فعلی همگی باید از استرس و تنش دوری کنند و تنها مساله‌ای که حال آدمی را خوب می‌کند حفظ آرامش است.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1345 بانکوک در پایان ضمن تشکر از زحمات صندوق گفت: سال گذشته مراسم‌های خیلی خوبی با مدیرت صحیح دکتر ابطحی برگزار شد و این مساله در تقویت روحیه پیشکسوتان بسیار تاثیرگذار بود؛ امیدوارم هرچه زودتر شاهد از میان رفتن ویروس مهلک کرونا باشیم و بار دیگر بدون نگرانی و ترس دورهم جمع شویم.