هویت دوست: امیدوارم سال نو، سالِ سلامتی باشد/ صندوقِ حمایت را دوست دارممهدی هویت دوست پیشکسوت بوکس و نایب رییس اسبق سازمان تربیت بدنی در دهه 60 ابراز امیدواری کرد که سال نو، سال سلامتی برای همه مردم ایران و جهان باشد و بیماری کرونا برای همیشه محو شود.

هویت دوست در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: این روزها نیز مانند یک سال گذشته به دلیل شرایط کرونا در قرنطینه هستم و تنها برای بعضی اقدامات ضروری و پیاده روی و ورزش در ساعات کم تردد با رعایت پروتکل های بهداشتی در بیرون از خانه حاضر می شوم.

وی با تاکید بر مراقبت از خود و جامعه در این شرایط افزود: قطعا پیشکسوتان می دانند که سلامتی شان چقدر در این روزها مهم است و ورزش کردن و ماندن در خانه را اولویت خود قرار خواهند داد.

هویت دوست با اشاره به تاثیر کرونا بر ورزش حرفه ای ادامه داد: شیوع کرونا موجب افت ورزش به ویژه در سطح حرفه ای شد. تعطیلی مسابقات باعث شد ورزشکاران حرفه ای به ویژه در رشته های پر برخورد مانند بوکس خیلی متضرر شوند به ویژه که ورزش منبع درآمدشان نیز بود.

این پیشکسوت بوکس با بیان اینکه همیشه از اینکه عضوی از صندوق حمایت بوده خرسند است، افزود: من صندوق حمایت را خیلی دوست دارم. خدمات این مجموعه همیشه برای رفاه پیشکسوتان مفید و موثر بوده، به ویژه اقداماتی که در خصوص افزایش مستمری و تکریم پیشکسوتان صورت گرفته است.