سیف پور: روز تجلیل از من یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود/ اقدامات دکتر ابطحی ماندگار استمحمدابراهیم سیف پور پیشکسوت کشتی که به تازگی توسط صندوق حمایت مورد تجلیل قرار گرفته معتقد است روز تجلیل از او یکی از بهترین روزهای زندگی اش بوده است و خوشحالی آن روز را فراموش نخواهد کرد.

سیف پور در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: تجلیل از پیشکسوتان یکی از بهترین کارهایی است که صندوق با حضور دکتر ابطحی اقدام به انجام آن کرده است، متاسفانه این مسئله تا قبل از این مغفول مانده بود و کسی یادی از قهرمانان و نام آورانِ گذشته نمی کرد و فراموش شده بودند.

وی ادامه داد: فراهم شدن فرصت دیدار دوباره با عزیزانی که هر کدام روزی افتخار این مملکت بودند و مردم برایشان سر و دست می شکستند در چنین مراسم هایی یک اتفاق شیرین است. مراسم های تجلیل از پیشکسوتان بهترین حمایت معنوی بود که می شد از این اقشار کرد و باید از این بابت سپاسگزار بود، خوشبختانه در روزهای تنهایی و کرختی کرونا، برپایی دوباره آن اتفاق خوبی بود.

سیف پور تاکید کرد: اقداماتی که دکتر ابطحی انجام داده ماندگار است و شخصیت ورزشی مورد قبول پیشکسوتان است. وی هر کاری توانسته تاکنون برای ما انجام داده است. ما در این روزها و در این سن و سال به چنین مراسم هایی احتیاج داریم. این مراسم ها پر از خیر است و ان شالله تداوم داشته باشد.

سیف پور پیشکسوت کشتی کشور دارنده ۲ مدال طلا و ۱ مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان و مدال برنز در المپیک رم است.