جاسمیان: برگزاری دوباره مراسم های تجلیل، امیدی دلنشین در این روزها استحمید جاسمیان پیشکسوت فوتبال که به تازگی در مراسمی ویژه توسط صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مورد تجلیل قرار گرفته معتقد است برگزاری چنین مراسم هایی باعث دلگرمی و روحیه پیشکسوتان می شود و به آن ها امیدی دلنشین می دهد.

جاسمیان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: بعنوان یک پیشسکوت از دکتر ابطحی تشکر می کنم که برای اولین بار مراسم تجلیل و تقدیر از بزرگان ورزش را در صندوق آغاز کرد و باعث دلخوشی و احساس خوب برای پیشکسوتانی شد که مدت ها فراموش شده بودند.

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم گفت: در شرایط سخت کرونایی برپایی مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی سخت است ولی صندوق دست به کار شد و دوباره این اقدام را با بیشترین ملاحظه و تعداد محدود آغاز کرد. این روزها بسیاری از ما به دلیل ندیدن عزیزانمان بیشتر از قبل در تنهایی به سر می بریم و این مراسم و حضور در آن دوباره نور امید را در دلمان روشن کرد.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: روزی که به مراسمی برای تجلیل از خودم دعوت شدم احساس سربلندی کردم و خوشحال بودم که هنوز از یاد نرفته ام. بی شک دکتر ابطحی با حضورش در صندوق و ایده تجلیل از پیشکسوتان بهترین کار ممکن را کرد و امیدواریم که باز هم شاهد این روند باشیم.

حمید جاسمیان در پست دفاع آخر بازی می‌کرد و به سیم خاردار معروف بود. سابقه حضور در رشته دو و میدانی را نیز داشت و به تیم ملی دو ومیدانی نیز دعوت شد. وی فوتبال را از باشگاه فوتبال شاهین آبادان شروع کرد سپس به باشگاه فوتبال شاهین تهران و پس از آن به پرسپولیس رفت و اولین کاپیتان این تیم به مدت سه سال شد.