وحید خوش طینت: از حمایت های صندوق قهرمانان و نگاه پرمهر دکتر ابطحی به داوران پیشکسوت کشور تشکر میکنمپیشکوست داوری کشتی ضمن تقدیر از زحمات صندوق پیشکسوتان و فدراسیون کشتی، از پرداخت حق الزحمه معوق داوران توسط فدراسیون کشتی در شرایط بحرانی کرونا خبر داد.

وحید خوش طینت در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: نگاه ویژه مدیریت جدید فدراسیون کشتی به داوران و برگزاری منظم لیگ همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله موارد قابل تقدیر در برهه حساس کنونی است.
داور درجه 1 بین المللی کشتی که سابقه قضاوت در رویدادها جهانی مختلفی از جمله جام جهانی 2019 روسیه را دارد افزود: روزهای حساس کرونایی را فرصتی مناسب برای تمرینات ورزشی سبک و حفظ ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا می دانم و مردم عزیز را به ورزش در خانه دعوت میکنم.
خوش طینت که سابقه فعالیت در شرکت ایران خودرو را دارد، حضور مدیران ورزشی در صنعت را فرصتی مناسب برای تقویت حضور پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی در صنعت دانست و ضمن تشکر از مدیران مجموعه، مهندس توسلي مهر و معاونت ايشان جناب دكتر فرجي پور، ایجاد تسهیلاتی برای جذب ملی پوشان و پیشکسوتان را از جمله موارد مهم در آینده شغلی آنان برشمارد.
داور پیشکسوت کشتی کشورمان اضافه کرد: از نگاه پر مهر صندوق حمایت و در راس آن دکتر ابطحی به خصوص به داوران که کمتر مورد توجه قرار می گیرند ، تشکر و قدردانی میکنم.