اردلان: تماس های صندوق دلخوشی ما پیشکسوتان است/ با رعایت پروتکل ها به قطع زنجیره شیوع کرونا کمک کنیمهمایون اردلان پیشکسوت و دبیر سابق فدراسیون بوکس تاکید کرد در روزهای کرونا که دیدارها کم شده است تنها تماس های تلفنی باعث دلگرمی است و خوشحالم که صندوق با تماس ها و احوالپرسی هایش باعث دلخوشی ما پیشکسوتان می شود.

اردلان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: کرونا اتفاقی غیر منتظره برای تمام جهان بود و به ما بیشتر از قبل یادآور شد که قدر داشتن ها و با هم بودن ها را بدانیم. در این روزها حفظ قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی تنها کاری است که می توانیم به عنوان مسئولیت اجتماعی خود برای قطع زنجیره کرونا انجام دهیم.


وی اضافه کرد: صندوق یکی از دلخوشی های ما چه قبل از کرونا و چه در دوران کرونا بوده و هست. قبل تر با حضور در مراسم تجلیل و تقدیر و تجدید دیدارها روحیه مان مثبت می شد و حالا تماس های صندوق برای احوالپرسی و یاد کردن از ما دلگرم کننده و نقطه امید است.


اردلان اضافه کرد: دکتر ابطحی با برگزاری مراسم تجلیل اصل احترام و بزرگداشت پیشکسوتان را عملی کرد و امیدواریم با پایان بحران کرونا شاهد از سرگیری برنامه های خوب صندوق باشیم.