مسعود صالحیه: پیشکسوتان بیشتر مراقب خودشان باشند/ قرنطینه فرصت خوبی برای مطالعه بودپیشکسوت والیبال و دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 1345 بانکوک معتقد است پیشکسوتان در شرایطی که ویروس کرونا، کل مردم جهان را درگیر کرده است باید خیلی بیشتر از دیگران مراقب خود باشند و از رفت و آمدهای غیر ضروری پرهیز کنند.

مسعود صالحیه پیشکسوت والیبال در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: تقریبا دو ماه است که در قرنطینه خانگی هستم و سعی کردم در این مدت تمامی کارهای عقب افتاده خود را انجام دهم. عاشق مطالعه و به روز کردن اطلاعاتم در مورد رشته والیبال هستم و این روزهای قرنطینه فرصت خیلی خوبی برای این کار بود.

وی در ادامه تاکید کرد: پیشکسوتان به دلیل سن بالای خود و مشکلات و بیماری هایی که ممکن است درگیر آن باشند خیلی بیشتر از جوان ها باید از خودشان مراقبت و مسائل مربوط به نظافت و بهداشت را رعایت کنند.

صالحیه همچنین بیان داشت: واقعا باید در این شرایط به دستور قرنطینه خانگی احترام گذاشت و از رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز و همچنین از مسافرت های تفریحی خودداری کرد.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون والیبال گفت: در شرایط قرنطینه خانگی همگی باید از استرس و تنش دوری کنند و تنها مساله‌ای که حال آدمی را خوب می‌کند حفظ آرامش است.

صالحیه در پایان ضمن تشکر از زحمات صندوق گفت: سال گذشته مراسم‌های خیلی خوبی از طرف صندوق برگزار شد و این مساله در تقویت روحیه پیشکسوتان بسیار تاثیرگذار بود؛ امیدوارم پس از پایان یافتن ویروس مهلک کرونا بار دیگر این مراسم ها ادامه یابد.