محمد نصیری: حمایت های مدیر عامل صندوق دلگرم کننده استاسطوره وزنه برداری ایران ، ضمن تشکر از حمایت های دلگرم کننده دکتر ابطحی ، شرط گذر از دوران پرتلاطم و بحران کنونی را همبستگی و صبوری مردم در مقابله با ویروس کرونا دانست.

محمد نصیری در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت :چند وقتی است که به خاطر مشکلات قلبی و تنفسی یک درد مزمن را در قفسه سینه‌ام احساس می‌کنم. برای کارهای درمانی به بیمارستان قلب تهران رفتم و آزمایشات لازم از من گرفته شد. تشخیص پزشکان این بود که در آینده باید یک جراحی قلب داشته باشم. البته زمان آن مشخص نیست اما برای رفع این مشکل نیاز به جراحی دارم.

وی در ادامه درباره شرایط همه گیر ویروس کرونا اظهار کرد: از مردم عزیز خواهش می کنم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری باهم در این دوران سخت به یکدیگر کمک کنند تا بتوانیم با صبر و شکیبایی از این بحران با موفقیت عبور کنیم .

پیشکسوت ارزنده کشورمان که در رزومه ورزشی خود در کنار سه مدال طلا، نقره و برنز بازی های المپیک، سه طلای بازی های آسیایی، ۵ مدال طلا، یک نقره و سه برنز جهان را نیز برای کشورمان به ارمغان آورده است، افزود:از پیام های پرمهر مردم ایران تشکر می کنم، همچنین از صندوق حمایت نیز به دلیل پیگیری‌ها و حمایت‌هایشان نیز بسیار سپاسگزارم.