قاسم پور: هدفم کسب مدال طلای جهانی بلگراد استکامران قاسم‌پور از استعدادهای ناب کشتی جویبار که هم اکنون خود را برای شرکت در مسابقات جهانی بلگراد صربستان آماده می‌کند تنها و بزرگترین هدف خود را کسب مدال طلای این مسابقات عنوان می‌کند.

قاسم پور در گفت و گو با پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: قبل از هرچیز از فدراسیون کشتی بابت برگزاری مسابقات انتخابی در شرایط محدود کرونا سپاسگزارم. در خصوص وزن با وجود اینکه کشتی گیر 86 کیلوگرم هستم اما با مشورت بزرگترها در انتخابی وزن 92 کیلوگرم کشتی گرفتم و هم اکنون خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کنم.

استعداد ناب کشتی جویبار در ادامه درباره این موضوع که در مسابقات انتخابی المپیک در چه وزنی شرکت خواهد کرد گفت: همانطور که گفتم کشتی گیر 86 کیلوگرم هستم و اگر مربیان صلاح بدانند در این وزن حاضرم با حرفیان بزرگ حتی با پهلوان حسن یزدانی مبارزه کنم.

وی با بیان اینکه حسین نقیبی مربی بزرگی است، اظهار کرد: از مربیان تیم ملی و همه مربیانی که برای من در کشتی زحمت کشیدند تشکر می‌کنم به‌ویژه حسین نقیبی که مربی سازنده من است و حق بزرگی به گردنم دارد.

کامران قاسم پور را می‌توان از استعدادهای ناب کشتی دانست. ستاره‌ای که قابلیت کسب مدال طلای جهان و المپیک را دارد اما به دلایل مختلف تا کنون نتوانسته به حق خود برسد. وی متولد سال 1375 در شهرستان جویبار است و در ویترین افتخارات خود مدال طلای امیدهای جهان و قهرمانی کشتی آسیا را دارد. وی در مسابقات انتخابی در یک وزن بالاتر 92 کیلوگرم با اقتدار عنوان نخست را به دست آورد. قاسم پور هم اکنون دانشجوی تربیت بدنی است.