"غلامرضا قصاب" به سالن کشتی برمی‌گرددپیشکسوت کشتی و اولین خوزستانی شرکت‌کننده در المپیک، مجددا برای آموزش علاقه‌مندان به این رشته به سالن کشتی بر می‌گردد.

غلامرضا قصاب اولین کشتی‌گیر خوزستانی است که در سال ۱۹۷۶ در المپیک به روی تشک رفت و به مدت هشت سال نیز کاپیتانی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران را برعهده داشت. او بعد از خداحافظی از کشتی، در عرصه مربیگری به کشتی ایران و خوزستان خدمات ارزنده‌ای داشت.

به گزارش پایگاه صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از ایسنا، این پیشکسوت خوزستانی سال‌ها در سالنی که مالک آن، آموزش و پرورش بود، مستاجر و در حال آموزش علاقه‌مندان به این رشته بود که به دلایلی با گرفتن حکم تخلیه از او خواسته می‌شود این سالن را ترک کند.

این رفتار با پیشکسوت کشتی خوزستان که سال‌ها خدمات ارزنده‌ای به نوجوانان و جوانان استان به ویژه شهرستان دزفول داشته است، با واکنش‌هایی از سوی قهرمانان ملی و علاقه‌مندان به این رشته همراه بود و این رفتار را در شان یک پیشکسوت ندانستند. همین موضوع باعث شد که ۲۴ مردادماه سرپرست فرمانداری دزفول و رییس و اعضای شورای شهر دزفول به دیدار غلامرضا قصاب بروند و از او دلجویی کنند. در این بازدید وعده‌هایی نیز به قصاب داده شد.

با گذشت یک ماه از آن اتفاق، مسئولان شهرستان به بخشی از وعده‌های خود در قبال این پیشکسوت کشتی عمل کردند؛ طی یک نامه از سوی رییس هیات کشتی دزفول به قصاب اعلام شد که با بازگشایی سالن‌های کشتی در شهرستان، او می‌تواند در سالن دز به آموزش علاقه‌مندان به این رشته بپردازد. خبری که خوشحالی این پیشکسوت و خانواده وی را در برداشت و از تلاش‌های فرهمندپور فرماندار دزفول، نظری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جاموسی عضو شورای شهر دزفول در راستای تکریم به پیشکسوت قدردانی کردند.