جاسمیان: این روزها بیشتر به یاد همدیگر باشیم/ حضور دکتر ابطحی نقطه عطفی در ارائه خدمات بهتر صندوق بودحمید جاسمیان بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و اولین کاپیتان تیم پرسپولیس تاکید کرد که در روزهای سخت کرونا باید به یاد هم بود و به یاری هم شتافت.

جاسمیان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: کرونا شرایط زندگی را برای همه سخت کرده است باید در این دوران بیشتر مراقب هم بود و احوال یکدیگر را جویا شد.

وی افزود: بسیاری ممکن است به دلیل شرایط کنونی دچار مشکلاتی در کسب و کار خود شده باشند و باید با همدلی به یاری همدیگر بشتابیم تا این روزهای پرالتهاب را به سلامت و با کمترین آسیب روحی و جسمی از سر بگذرانیم.

جاسمیان با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در زندگی فردی و اجتماعی مهم است، گفت: ورزش و فوتبال نیز از زندگی جدا نیست و قطعا باید مسابقات و بازی ها با رعایت کامل پروتکل ها انجام شود. درست است بازی فوتبال با تماشاچی معنا پیدا می کند ولی قطعا در شرایط کنونی برگزاری لیگ بدون تماشاچی کاری بسیار درست بود و نباید سلامتی را فدای هیجانات کرد.

وی اضافه کرد: چهارمین قهرمانی پرسپولیس اتفاق خوبی بود و نشان داد با اعتماد به مربی داخلی هم می توان به قهرمانی رسید. ما مربیان داخلی خوبی داریم چرا باید سرمایه ورزش را برای مربیان خارجی که بیشترشان هم مربیان درجه چندم هستند هزینه کنیم.

این پیشکسوت فوتبال با تاکید بر احترام به پیشکسوتان گفت: جوانان به ویژه فوتبالیست های جوان با خواندن سرگذشت پیشکسوتان و بزرگان ورزش باید الگوبرداری کنند و بدانند قبل از ورزش احترام و اخلاق و البته جوانمردی حرف اول و آخر را می زند.

جاسمیان با تشکر از صندوق حمایت به دلیل پیگیری احوال پیشکسوتان ورزش اظهار کرد: حضور دکتر ابطحی به عنوان مدیرعامل صندوق نقطه عطفی در خدمات صندوق بود. در دو سال گذشته اقدامات موثری در راستای تکریم پیشکسوتان انجام شده که در نوع خود بی نظیر است.

وی ادامه داد: اقدامات اخیر صندوق بسیار و خوب بوده و موجب پایه گذاری خدمت و تکریم بیشتر به پیشکسوتان است برنامه هایی چون برگزاری تجلیل و تولد کاری زیبایی بود که در قلب و ذهن ما به یادگار مانده و امیدواریم با پایان کرونا شاهد استمرار این برنامه ها باشیم.


جاسمیان ادامه داد: اثر معنوی و مثبت این مراسم ها علاوه بر پیشکسوتان در خانواده هایشان نیز مشهود است آن ها از اینکه پدر یا همسرشان فراموش نشده و زحماتش قدر دانسته، خشنود می شوند. همچنین ورزشکاران جوان نیز با دیدن این قدرشناسی ها به آینده بعد از ورزش حرفه ای خود امیدوار می شوند.