نصیری: باید کمک کرد تا شر کرونا زودتر کم شود/ صندوق منزلت پیشکسوتان را بالا برده استمحمد نصیری پیشکسوت وزنه برداری با اشاره به اینکه کرونا مسئله ای جهانی و همه گیر است تاکید کرد با کمک و همکاری یکدیگر باید شر این ویروس را زودتر کم کرد.

نصیری در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: من نیز مانند بسیاری از مردم به خصوص افراد مسن توصیه ها را رعایت می کنم و به غیر از موارد ضروری از خانه خارج نمی شوم. از همه مردم به ویژه پیشکسوتان و ورزشکاران در خواست دارم که آن ها نیز با رعایت پروتکل ها بهداشتی و فاصله گذرای اجتماعی به کم شدن شیوع این بیماری کمک کنند.

وی ادامه داد: البته می دانم ماندن در خانه آن هم برای افرادی چون من که به واسطه برنامه های صندوق به دیدار زود به زود دوستان و یاران قدیمی یکدیگر عادت کرده و دلبسته بودیم سخت است و امید این روزهامان بهبود شرایط و گردهمایی در برنامه های بعد از بحران کروناست.

نصیری در پاسخ به این سئوال که آیا تعویق المپیک به نفع ورزشکارن است با نه، گفت: این تعویق به نفع ورزش و ورزشکاران است زیرا فرصت برای تمرین بهتر و بیشتر فراهم می شود البته این در صورتی است که اصلا المپیک برگزار شود.

این پیشکسوت وزنه برداری در خصوص برنامه های صندوق حمایت گفت: با حضور دکتر ابطحی در راس صندوق برنامه های خاص و نشست های متعددی با پیشکسوتان برگزار و توجه ویژه ای به پیشکسوتان شده و این قشر بیشتر دیده شدند.

نصیری با اشاره به برنامه های تجلیل از پیشکسوتان صندوق گفت: این اقدام باعث می شود تا پیشکسوتان عزت نفس بیشتری میان خانواده و اجتماع کسب کنند و به جامعه معرفی شوند و باید قدردان چنین ابتکار و اقدامی از سوی صندوق بود.