ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق حمایت آغاز شداعضای صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان می توانند از روز سه‌شنبه بیستم خرداد تا چهارشنبه پنجم تیرماه 1399 جهت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، اعضای استان تهران و البرز می‌توانند از روز سه شنبه بیستم خرداد تا چهارشنبه پنجم تیر ماه 1399 از ساعت 8:30 لغایت 14:30 با در دست داشتن مدارک لازم به آدرس: تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان وفاآذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک2، طبقه اول، واحد حمایتی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند.

همچنین جهت تسهیل در ثبت نام اعضایی که خارج از استان تهران و البرز سکونت دارند، این اعضا نیز می توانند با در دست داشتن مدارک تا تاریخ پنجم تیرماه به اداره کل ورزش و جوانان استان محل سکونت‌شان مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

لازم به ذکر است پرداخت هرگونه وجه در این خصوص در استان هایی به غیر از تهران و البرز صرفا از طریق شماره حساب 1075641471 و شماره کارت 5041721077112796 و همچنین شماره شبای IR290700001000127564147001 بانک رسالت به نام صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و برای اعضای استان های تهران و البرز از طریق دستگاه pos مستقر در محل صندوق امکان پذیر است.

همچنین از اعضای محترم درخواست می‌شود که مبلغ حق عضویت و مبلغ ثبت نام بیمه تکمیلی را بصورت جداگانه به حساب اعلام شده واریز کنند.

مدارک لازم جهت عضویت به این شرح است:
1 - اصل شناسنامه سرپرست و افراد تحت تکفل
2 - اصل کارت ملی سرپرست و افراد تحت تکفل
3- دفترچه بیمه سرپرست و افراد تحت تکفل
4- دریافت پرینت بانکی شماره 24 رقمی شبا

جدول طرح عادی و ویژه بیمه تکمیلی درمان (بیمه رازی) 1399 به شرح ذیل می باشد:


قابل توجه اعضای محترم صندوق:

1- اسناد مورد نیاز برای ارائه مدارک پزشکی (پاراکلینیکی) به همراه: دستور پزشک، جواب، فاکتور( اصل )
2- اسناد مورد نیاز برای ارائه مدارک پزشکی ( بیمارستانی) به همراه: کل پرونده وتائیدیه پرداختی بیمه گر اول
3- ارائه مدارک پزشکی حداکثر تا 2 ماه به نماینده بیمه در غیراین صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه نماینده بیمه و صندوق نخواهد بود.
4- ارائه فاکتور دندان پزشکی به همراه opg قبل و بعد مورد قبول میباشد.
5- ارائه مدارک پزشکی در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9 الی 14 قابل دریافت میباشد.


برای دریافت فایل ثبت نام روی تصویر زیر کلیک نمایید.