فنونی زاده: صبوری در دوران کرونا ضروری است/ دنباله دار بودن برنامه های صندوق نکات مثبت اقدامات این مجموعه استمرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بیان کرد: در شرایط کنونی و بحران کرونا ما نیز مانند سایر مردم برنامه ها و امورات معمول زندگیمان چون تمرین و باشگاه رفتن تعطیل و مختل شده است. به هرحال باید صبور بود تا این دوران تمام شود.

فنونی زاده در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: از نظر من برگزاری ادامه لیگ از این دید که تکلیف قهرمان را عادلانه مشخص می کند خوب است ولی قطعا در این شرایط باید بسیار احتیاط کرد و آسیب را به حداقل رساند.

وی با تشکر از صندوق حمایت بابت پیگیری احوال پیشکسوتان به ویژه در این روزها گفت: ورزشکاران ملی در دوران حرفه ای خود تمام تلاششان را برای اعتلای نام کشور داشته اند بنابراین زمانی که این دوران تمام می شود نیاز به حمایت های مادی و معنوی دارند که به نوعی پاسداشت تلاش های آن ها در سنین اوجشان است.

فنونی زاده با بیان اینکه نقش مهم و حساس صندوق در حمایت از ورزشکاران در دوران بازنشستگی شان مشهود است، ادامه داد: بی شک دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت در زمان پذیرفتن این مهم از مسئولیت ذاتی صندوق به خوبی باخبر بوده و تاکنون در راستای حمایت از این قشر پیگیری های مناسبی داشته است. سال گذشته صندوق برنامه های خوبی داشت که تداوم آن ها از نقاط مثبتش بوده و امیدواریم امسال نیز با پایان بحران کرونا همچنان شاهد اجرای دوباره این برنامه ها باشیم.