فریبا: رعایت اصول بهداشتی میزان آسیب را پایین می آورد/ امیدواریم مراسم های صندوق با پایان کرونا از سر گرفته شوند



بهتاش فریبا بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و استقلال با بیان اینکه او نیز در بحران کرونا قرنطینه است ابراز امیدواری کرد که مردم با رعایت اصول بهداشتی و اجتناب از تردد غیرضروری در خارج از خانه میزان آسیب این ویروس را به حداقل برسانند.

فریبا در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: من نیز مثل تمام مردم کار خود را تعطیل و محدود کرده ام و از همان روزهای اول در قرنطینه هستم. البته برای رفع کرختی این روزها با رعایت اصول بهداشتی و فاصله در محل های خلوت کمی پیاده روی و در خانه نیز ورزش می کنم.

وی افزود: پیشکسوتان ورزش می دانند که اهمیت سلامت روح و جسم در این روزها چقدر زیاد است و مطمئنا برنامه های ورزشی تعریف شده برای خود دارند. امیدواریم با رعایت توصیه ها میزان آسیب در این شرایط پایین بیاید. خوشبختانه گاه اخبار امیدوار کننده ای شنیده می شود که آدم را به پایان هر چه زودتر این روزها دلخوش می کند.

فریبا در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: در مورد لیگ باید دید برنامه بقیه لیگ های معتبر دنیا چیست. هم اکنون در شرایطی هستیم که نمی توان ریسک کرد، باید هوشمندانه و با دقت بهترین تصمیم برای انتخاب قهرمان یا ادامه لیگ گرفته شود.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به برنامه های اخیر صندوق حمایت گفت: دوباره دیده شدن از لحاظ روحی برای پیشکسوتان عالی است و جای خوشحالی و تقدیر است که صندوق در این راستا قدم های بلندی برداشته است. سال گذشته صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان چندین برنامه خوب از جمله تجلیل از بزرگان و مراسم های تولد برگزار کرده است که نشان از خلاقیت و دغدغه مدیریت صندوق دکتر ابطحی دارد. امیدواریم با پایان کرونا این برنامه ها ادامه و تداوم داشته باشند.