حلوایی: در قرنطینه ورزش را کنار نگذاریم/ اقدامات دکتر ابطحی منشا ثواب و برکت استمجید حلوایی پیشکسوت فوتبال کشور و زننده تنها گل ملی ایران به برزیل معتقد است برای کم کردن چالش های ناشی از حضور در قرنطینه پیشکسوتان در کنار حفظ و رعایت اصول بهداشتی باید ورزش را دنبال کنند.

حلوایی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: برای ما ورزشکاران پا به سن گذاشته، ورزش کردن امری ضروری است و نباید به دلیل بحران این روزها از آن غافل شویم. البته نکته مهم این است که نرمش های سنجیده و متناسب با سن و سالمان را در خانه دنبال کنیم.

وی در خصوص زمزمه های برگزاری لیگ فوتبال در خردادماه اظهار کرد: من اعتقاد دارم تا واکسن این ویروس ساخته نشده نباید ریسک کرد. جان انسان ها ارزش دارد و اگر مشکلی پیش بیاید جبران ناپذیر است. ما هم اکنون با این مشکل مواجه هستیم و تا رفعش باید درصد آسیب و ابتلا را پایین بیاوریم. برای فوتبال دیر نمی شود، فوتبال همیشه بوده و قطعا هیچ چیز جای آن را نمی گیرد.

حلوایی در ادامه با تشکر از حمایت های صندوق از پیشکسوتان گفت: باعث خوشحالی است است که صندوق جویای احوال پیشکسوتان است. من به آقای دکتر ابطحی مدیریت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و عوامل آن به خاطر اقدامات اخیر و برنامه های اجرا شده تبریک می گویم، خدا خیرتان بدهد که به تجلیل و تکریم فراموش شدگان می پردازید. این نگاه دکتر ابطحی منشا ثواب و برکت است.

وی تاکید کرد: همه ما یک روزی پیشکسوت می شویم، ارزش و بهای یک خانواده به بزرگ آن خانواده است. ارزشِ ورزش هر کشور هم به بزرگان و پیشکسوتان آن است باید بزرگان را شناخت، قدر دانست و ارج نهاد. پیشکسوتان ارزش و حرمت دارند و قدرشناسی از این الگوها باعث پیشرفت می شود. کاری که خوشبختانه صندوق در ماه های اخیر به خوبی از عهده آن برآمده است.