روشن: روحیه خود را در این روزها حفظ کنیم/ از صندوق حمایت راضی هستمحسن روشن مهاجم و گلزن اسبق فوتبال کشور از پیشکسوتان و ورزشکاران خواست تا با حفظ روحیه خود و رعایت نکات بهداشتی بحران کرونا را سپری کنند.

روشن در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: بهترین کار در این روزها ماندن در خانه است البته در این میان ورزش را نیز نباید فراموش کنیم. برای ما پیشکسوتان ورزشی که تا قبل از این در دورهمی ها و مراسم های صندوق کنار هم بودیم و فرصتی برای تجدید دیدار و روحیه داشتیم این فاصله ها سخت است ولی ناگزیریم و باید رعایت کنیم و به روزهای خوش بعد از کرونا فکر کنیم.

وی با ابراز خوشحالی از تماس صندوق و پی جویی احوالش در این روزها ادامه داد: پیشکسوتان به احترام ، توجه و با هم بودن نیاز دارند خوشبختانه صندوق در یک سال گذشته با برگزاری مراسم های تجلیل و جشن ها تولد در این مهم برنامه و سازمان دهی خوبی داشته است.

روشن تاکید کرد: بعنوان یک پیشکسوت از اقدامات صندوق راضی هستم و از مدیرعامل صندوق دکتر ابطحی به خاطر نگاه مثبت و دلسوزی اش نسبت به ارتقای جایگاه پیشکسوتان سپاسگزارم. وی فردی مثبت است و من و بسیاری از پیشکسوتان خواستار و امیدواریم که مدیری چون دکتر ابطحی با تغییرات مرسوم در دولت و کابینه ها همچنان در صندوق بماند زیرا شناخت خوبی نسبت به مسائل پیشکسوتان دارد.