فراخوان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمنصندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در فراخوانی از خانواده بزرگ ورزش دعوت کرد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، دوشادوش سایر اقشار جامعه با اهتزاز پرچم باشکوه ایران اسلامی به عنوان نماد هویت ایران و نشانه صلابت ایرانیان، اتحاد و همدلی خود را در صفوف به هم فشرده آحاد مردم نشان دهند.

سید مصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی 22 بهمن را نقطه عطف حیاتبخش در تاریخ این مرز و بوم دانست و طی پیامی از خانواده بزرگ ورزش کشور برای حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

در این پیام آمده است:
«انقلاب عظیم مردمی ایران مبتنی بر مبانی اخلاقی و اعتقادی و دارای ماهیتی اجتماعی و فرهنگی بوده و پیام اصلی آن بازگشت به اصل انسانیت و معنویت و حرکت بر مدار آداب و اخلاق الهی و کرامت انسانی است.

با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به عموم هموطنان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و به منظور تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی از پیشکسوتان و قهرمانان شریف ایران دعوت می ‌شود تا با حضور پرنشاط خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، انسجام و وحدت همیشگی خود را بار دیگر به منصه ظهور رسانده و حماسه ای دیگر بیافرینند.»