اردلان: بوکس نیاز به تلاش مضاعف برای المپیکی شدن دارد/بلندنظری و علاقه به پیشکسوتان در تمامی اقدامات صندوق حمایت دیده می شودهمایون اردلان، پیشکسوت بوکس تاکید کرد تمرینات و برنامه ریزی های کنونی بوکس برای موفقیت در انتخابی المپیک کافی نیست و این رشته نیاز به تلاش مضاعف تر دارد.

اردلان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: بوکس ما برای موفقیت در بازی های انتخابی المپیک نیاز به تمرینات و پیش بینی های مقدماتی بیشتری دارد. تیم ما نتوانسته در مسابقات لازم شرکت و مدال های مورد نظر را کسب کند. این تیم حتی اگر شانسی داشته باشد و به المپیک برود کسب مدال در المپیک برایش بعید است البته من نمی خواهم باعث ناامیدی شوم ولی برای موفقیت نیاز به تلاش بیشتری است.

وی افزود: البته ممکن است کمیته جهانی المپیک و فدراسیون جهانی بوکس پیش بینی برای حضور یک نماینده از کشورهایی که کسب سهمیه نکرده اند در المپیک داشته باشد ولی حتی اگر ما نماینده ای داشته باشیم به دلیل اینکه کرسی جهانی برای حمایت نداریم ممکن است مانند دوره قبل حقمان خورد شود، البته نباید ناامید بود و انگیزه را از دست داد هر تلاشی نتیجه خود را خواهد دید.

اردلان در خصوص برنامه های اخیر صندوق حمایت به ویژه برنامه های تجلیل گفت: صندوق حمایت به سازمانی تبدیل شده که مدیرعامل و کارکنانش همگی کار خود را به درستی انجام می دهند. بلندنظری و علاقه به پیشکسوتان در تمامی اقدامات و برخوردهای اعضای این سازمان دیده می شود و باید به مدیریت دکتر ابطحی برای افزایش چنین انگیزه و مسئولیت پذیری در میان کارکنان صندوق تبریک گفت. قطعا آینده خوبی در انتظار صندوق و فعالیت هایش است.

این پیشکسوت بوکس تاکید کرد: برگزاری مراسم ها، جدا از هزینه های مادی که برای صندوق دارد نتایج درخشان معنوی نیز دربردارد. این برنامه ها باعث روحیه مضاعف در پیشکسوتان و جلب اطمینان برای همکاری بیشتر آن ها با صندوق می شود.