پیروزی "قلم ورزش" در افتتاحیه "جام تاپ"/فردوسی پور پا به توپ می شودمسابقات فوتسال جام‌ تاپ با پیروزی تیم قلم‌ ورزش آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و ورزشکاران کشور، سومین دوره مسابقات فوتسال جام تاپ از روزش شنبه همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر با برگزاری 4 دیدار آغاز شد. این مسابقات با حضور ۲۴ تیم به صورت دوره ای در شش گروه چهار تیمی در سالن فدراسیون هندبال برگزار می شود. همچنین در دیدار افتتاحیه تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی (قلم‌ ورزش) با حضور افتخاری فریدون آسرایی خواننده نام آشنای کشور 4 بر 2 تیم پشتیبان فناوری پارسیان را مغلوب کرد. تیم قلم‌ ورزش به مربیگری ابوالفضل کشاورز با دو گل علی اکبر ماهوت فروش، تک گل علی فرهنگ زاد و تک گل بازیکن حریف، تیم برتر این دیدار بود.

در سایر بازی ها نیز، تیم بانک مهر در دومین بازی گروه یک 3 بر 2 هما را برد و از گروه دوم، ابتدا فرهنگ ارتباطات و ایساکو مقابل هم صف آرایی کردند که تیم ایساکو 4 بر یک فاتح میدان شد و سپس شرکت تجارت الکترونیک 3 بر 2 تیم حوزه علمیه قم را از پیش رو برداشت.

این مسابقات در حالی ادامه می یابد که دو تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی(قلم ورزش) و فوتبال ۱۲۰ به عنوان مهمان در این رقابتها حضور خواهند داشت و تیم فوتبال ۱۲۰ با عادل فردوسی پور فردا (دوشنبه) مقابل تیم مترو به میدان می رود.