زرینچه: صندوق بهترین کار ممکن را با تجلیل هایش انجام داد/ استراماچونی تا آخرین لحظه با علاقه برای استقلال کار کردجواد زرینچه کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال معتقد است چهره پیشکسوتان ورزش کشور را شاید امروز کمتر کسی بشناسد و صندوق با معرفی آن ها و دلاوری هایشان در اوج فراموشی کاری پسندیده را آغاز کرده است.

زرینچه در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: در مراسم هایی که همه بزرگان و پیشکسوتان ورزش گرد هم می آیند، دیدارها تازه و قلب ها روشن می شود.

وی با بیان اینکه ما ورزشی ها به ویژه قدیمی ها یکدیگر را خیلی کم می بینیم، افزود: بهترین جایی که می شود دوستان هم دوره و مربیان و اساتید خود را ببینیم همین مراسم است. صمیمیت و صداقت این دیدارها آنقدر زیاد است که از یاد نمی رود.

این پیشکسوت فوتبال با تشکر از صندوق و مدیریت آن برای راه اندازی مراسم تجلیل و تولد گفت: چهره پیشکسوتان ورزش ما را شاید امروز کمتر کسی بشناسد؛ اما این افراد زمانی آبروی ورزش کشور و قهرمان های دلخواه مردم بودند و صندوق با معرفی آن ها و دلاوری هایشان در اوج فراموشی کاری پسندیده را آغاز کرده است.

زرینچه در خصوص بحران کنونی استقلال گفت: در خصوص آقای استراماچونی با توجه به اینکه هواداران به او اطمینان کرده بودند؛ کوتاهی های از سوی باشگاه شد. این کوتاهی ها ناشی از عدم آگاهی به مسائل مالی و حتی برخی لجبازی ها بود. استراماچونی و تیمش تا زمانی که در استقلال بود با علاقه کارش را دنبال می کرد. به نظرم استراماچونی چیزی جز صداقت در گفتار و عمل از مسئولین باشگاه نمی خواست.