در مراسم گرامیداشت زادروز پیشکسوتان و قهرمانان متولد آذر و دی ماه بیان داشت;

دکتر ابطحی: عهد کردم در روزهای شادی بزرگان ورزش کوشا باشممدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان بیان داشت: از روز برتن کردن قبای خدمت به بزرگان ورزش، عهد کردم در روزهای شادی آنان کوشا باشم نه خدایی ناکرده در روزهای افسردگی و ناراحتی شان.

به گزارش روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ، دکتر ابطحی مدیر عامل صندوق در مراسم گرامیداشت زادروز پیشکسوتان و قهرمانان متولد آذر و دی گفت: خدا را شاکریم که شما پیشکسوتان و بزرگان ورزش ما را لایق خدمت رسانی درگاه ورزش دانستید.

وی افزود: یکی از راه های اثبات به یاد بودن و فراموش نکردن افراد، به یاد داشتن سالروز تولد آن هاست. من و همکارانم هم با این دیدگاه تصمیم گرفتیم که هر ماه یا هر دو ماه یکبار چنین مراسم هایی را برگزار و لحظات نابی را برای آن ها بسازیم.امیدواریم در ماه های آتی با جمع بیشتر جشن تولد شما عزیزان را برگزار کنیم.

ابطحی تاکید کرد: از روزی که قبای خدمت به شما بزرگان را بر تن کردم عهد کردم در روزهای شادی شما کوشا باشم نه خدایی ناکرده در روزهای افسردگی و ناراحتی تان.

وی ادامه داد: سالروز تولد شما بهترین هدیه ای است که خداوند به این ملک داده. نعمت شکفتن غنچه ناب به اسم قهرمانان و پیشکسوتان که در عرصه های بین المللی و ملی پرچم کشورمان را به اهتزاز درآوردند . قدم شما را باید بوسید و خاک‌پایتان را توتیای چشم کرد.

دکتر ابطحی تاکید کرد: امیدواریم به مدد شما این برنامه ها پویاتر و با قدرت تر ادامه پیدا کند. کاستی ها را بر ما ببخشید تا ماه به ماه آنچه در شأن شماست برگزار شود.