میر اسماعیلی: پیشکسوتان تاج سر ورزش هستند/ فدراسیون جودو آماده همکاری با صندوق حمایت استآرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشور با ابراز خوشحالی از برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان توسط صندوق گفت: فدراسیون جودو آماده همکاری برای تجلیل و حمایت از پیشکسوتان این رشته است.

میراسماعیلی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: پیشکسوتان تاج سر و نعمت بزرگ برای ورزش و کشور ما هستند. آن ها خدمات و افتخارآفرینی داشته و باید قدردان آن ها بود.

وی ادامه داد: حمایت های متنوع صندوق از پیشکسوتان یک اتفاق خوب برای همه ما ورزشکاران است و جای تقدیر و تشکر دارد. ورزش ما دنبال اخلاق منشی و پهلوانی است. جوان ترها این رفتارها را می بینند هم قدردانی را یاد می گیرند و هم متوجه می شوند که اگر آن ها هم قهرمان و پهلوان باشند قدرشناسشان خواهند بود.

رئیس فدراسیون جودو اظهار کرد: مراسم های تجلیل فرصتی برای کنار هم و گرد آمدن پیشکسوتان و تجدید دیدار آن هاست. ما نیز در فدراسیون خود برنامه هایی برای تجلیل از پیشکسوتان داشتیم که صندوق و جناب دکتر ابطحی نهایت همکاری را با ما داشتند و فدراسیون نیز آماده افزایش همکاری در راستای تجلیل و حمایت با صندوق است.