طالقانی: خوشحالیم صندوق آنچه در ذهن و دل ما بود را عملی کردمحمدرضا طالقانی پیشکسوت کشتی کشور گفت: خوشحالیم که صندوق با اقدامات اخیر خود چون تجلیل از پیشکسوتان این کار را آغاز و آنچه در ذهن و دل ما بود را عملی کرد.

طالقانی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: راه اندازی خانه پیشکسوتان ضرورتی بود که توسط صندوق عملی شد و یکی از خواست های پیشکسوتان از باب توجه و رسیدگی به امورشان بود.

وی افزود: بارها در رسانه ها دیده ایم که از نام آوران رشته های مختلف از جمله سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و موارد دیگر تجلیل های خوبی به عمل می آید ولی جای خالی چنین تقدیر و تجلیل هایی در ورزش دیده می شد.

طالقانی ادامه داد: در کشور ما همه چیز غیر از ورزش به رخ کشیده می شود ولی افتخارات ورزش که مردم با آن زندگی می کنند نادیده گرفته شده است در حالیکه یک ورزشکار با مدال المپیک یا قهرمانی جهان و آسیا خود و ترنم سرود ملی برای تمام کشور غرور آفرینی می کند. هم اکنون خوشحالیم که صندوق با اقدامات اخیر خود چون تجلیل از پیشکسوتان این کار را آغاز و آنچه در ذهن و دل ما بود را عملی کرد.

وی تاکید کرد: تجلیل از محمد نصیری آغاز خوبی برای این برنامه ها بود مردم ایران سال ها با افتخارات این مرد بزرگ زندگی کرده و خوشحال شدند، او یکی از پرافتخارترین ورزشکار ایران است و امیدواریم که در روزهای آتی این چنین برنامه هایی برای دیگر پیشکسوتان افتخارآفرین ادامه داشته باشد.

طالقانی اضافه کرد: پیشکسوتان ورزش چیز خاصی نمی خواهند غیر از یادآوری و شنیدن خسته نباشید. اینکه بدانند فراموش نشده اند و از زحماتشان قدردانی می شود در روحیه و حال خوب آن ها تاثیر مستقیم و مثبتی دارد.