پیشکسوت شیرجه: تاسیس خانه پیشکسوتان برای این قشر لازم و مفید استتقی عسکری پیشکسوت شیرجه و واترپلو کشور معتقد است که وجود خانه پیشکسوتان برای این قشر لازم و مفید است و تاسیس آن را اقدامی ارزنده عنوان کرد.

عسکری در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: مدت ها این بحث میان ما پیشکسوتان بود که ای کاش مکانی برای گرد هم آمدن، دیدار و گفت و گو داشتیم. با راه اندازی خانه پیشکسوتان این خواست عملی شد و خوشبختانه هم اکنون مجموعه ای داریم تا بتوانیم در آن دور هم جمع شویم، درددل کنیم و لذت ببریم.

وی ادامه داد: ما در این سن و سال به توجه و محبت نیاز داریم و انتظار این است که به ما رسیدگی شود، خانه پیشکسوتان عملی شدن بخشی از این توجهات بود و از همت وزیر ورزش و تلاش های دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت برای راه اندازی خانه سپاسگزاریم.

عسکری در خصوص برنامه های صندوق در جهت برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان گفت: این یکی از اقدامات موثر در یادمان و احترام به پیشکسوتان و قهرمانان گذشته ورزش است. خوشحالیم که در گام اول از اسطوره وزنه برداری ورزش ایران تجلیل و خدمات و افتخاراتش ارج گذاشته شد. امیدواریم این کار درست و ارزنده برای دیگر قهرمانان نیز پی ریزی شود.