پیشکسوت دوومیدانی: خانه پیشکسوتان یک نیاز صنفی فراموش شده بود/ قدردان اقدام صندوق هستیمتیمور غیاثی پیشکسوت دوومیدانی کشور با اشاره به این که خانه پیشکسوتان یک نیاز صنفی بود که سال ها فراموش شده بود از اقدام صندوق در این خصوص قدردانی کرد.

غیاثی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: افتتاح خانه پیشکسوتان باعث خوشحالی من و دوستان پیشکسوت است. این نیاز صنفی پیشکسوتان ورزش سال ها بود به فراموشی سپرده شده بود که خوشبختانه وزارت ورزش و صندوق در این خصوص اقدام کردند ما به چنین خانه ای نیاز داشتیم تا در آن گرد هم آییم و گپ و گفت کنیم و از حال هم خبر داشته باشیم.

وی ادامه داد: از مدیرعامل صندوق برای چنین رویدادی تشکر می کنم ما ورزشکاران عادت داریم که شکرگزار باشیم و قدردان هر کسی هستیم که برای ورزش، ورزشکار و پیشکسوت زحمتی متقبل می شود.

غیاثی افزود: خوشحالیم که تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان شکل مناسبی گرفته و در قالب مراسم هایی قابل شأن انجام می شود. محمد نصیری ورزشکار قرن نام گرفته و خوشحالیم که مورد تقدیر واقع شد.

وی ادامه داد: امیدواریم که وزارت ورزش و صندوق حمایت از ورزشکارانی که واقعا زحمت کشیدند و جوانی و نشاط خود را برای کشورشان خرج و افتخارآفرینی کردند به تناوب تجلیل کند تا آن ها نیز دلگرم شوند.