پیشکسوت بوکس: خانه پیشکسوتان مقدمه‌ای برای بهبود آینده قهرمانان استهمایون اردلان پیشکسوت بوکس کشور معتقد است خانه پیشکسوتان مقدمه ای برای پیشرفت و بهبود آینده ورزشی قهرمانان در دوران بازنشستگی است و می تواند منشا خدمات خوبی باشد.

اردلان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: از آنجایی که صندوق جایگاه امن و نقطه امید پیشکسوتان است افتتاح چنین خانه ای این جایگاه را برای این قشر مستحکم تر کرده است. یکی از دلخوشی ها و امید پیشکسوتان گرد هم آمدن و ملاقات یکدیگر است که صندوق این مهم را با راه اندازی خانه پیشکسوتان فراهم کرد بنابراین از مسئولان امر از این بابت سپاسگزاری می کنم.

وی با بیان اینکه توجه به نیازهای معنوی پیشکسوتان بسیار مهم است ادامه داد: برگزاری مراسم هایی مانند تجلیل از پیشکسوتان و جشن تولد برای قهرمانان و روزشکاران بازنشسته جنبه تشویقی دارد و ایده خوبی است و به آن ها احساس غرور و دلگرمی را می دهد که فراموش نشده و هنوز به یادشان هستند.

اردلان تاکید کرد: تجلیل از محمد نصیری در کنار افتتاح خانه پیشکسوتان و نامگذاری سالنی به نام وی کار باارزشی بود او یکی از پهلوانان و قهرمانان تاریخ ورزش ایران و حتی جهان است و باید نام و یادش گرامی داشته می شد و امیدواریم این روند ادامه دار باشد.