ابراهیم جوادی: با حضور دکتر ابطحی اتفاق های خوبی افتاده / خانه پیشکسوتان فرصت خوبی برای حضور فعال تر این قشر استابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی کشور معتقد است از زمان حضور دکتر ابطحی در صندوق حمایت، اتفاق ها و برنامه های خوبی برای گرد هم آمدن پیشکسوتان از جمله تاسیس خانه پیشکسوتان روی داده است.

ابراهیم جوادی درگفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: تاسیس خانه پیشکسوتان فرصت خوبی برای حضور بیشتر و فعال تر پیشکسوتان است و از مسئولان صندوق برای چنین تمهیدی ممنون هستیم هرچند باید خیلی قبل تر این اتفاق رخ می داد.

وی ادامه داد: پیشکسوتان در سنی هستند که کمتر بیرون می روند و بیشتر در خانه هستند و تقریبا زندگی برای همه شان یکنواخت شده وجود چنین مکان هایی برای روحیه آن ها خوب است اینجا می آیند دوستان و هم دوره ای ها خود را می بینند و با هم گپ و گفت می کنند.

این پیشکسوت ورزش کشور اضافه کرد: برنامه هایی چون تجلیل از قهرمانان گذشته و پیشکسوتان که عمر خود را در صرف افتخارآفرینی در المپیک و جهان کرده اند باعث روحیه مضاعف آن ها می شود و این قدردانی ها موجب احساس غرور آن ها در میان خانواده و دوستان می شود.

جوادی ادامه داد: صندوق حمایت باید تا جایی که امکاناتش اجازه می دهد از قهرمانان و پیشکسوتان حمیات کند زیرا همین باعث دلگرمی جوانانی که علاقمند یا فعال حوزه ورزش هستند می شود و آن ها با انگیزه بیشتری به راه خود برای قهرمانی و افتخار کشور ادامه می دهند.