الهه منصوریان: زنان قهرمان به حمایت بیشتری نیاز دارند/ خدمات صندوق روبه بهبود استالهه منصوریان قهرمان ووشو ایران معتقد است ورزش حرفه ای برای زنان با توجه به شرایط آن ها سخت تر است بنابراین باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

منصوریان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: خدمات صندوق بهتر از گذشته و باعث شده است که ورزشکاران زود به زود به صندوق سر بزنند.

وی ادامه داد: اغلب ما ورزشکاران بیمه نیستیم و بنابراین در روند درمان بیماری ها و آسیب دیدگی هایمان با مشکلاتی رو به رو می شویم که خوشبختانه تمهیدات صندوق در ارائه بیمه تکمیلی به ورزشکاران خیلی خوب و قابل دسترس است.

منصوریان که بهمراه خواهران خود چند ماه پیش دیداری با مدیرعامل صندوق داشته اند، اظهار کرد: از آنجایی که شرایط ورزش خانم ها در سطح حرفه ای نسبت به آقایان مشکل تر است در دیدار با دکتر ابطحی پیشنهاد دادیم که مدال زنان یک رده بالاتر حساب شود تا حقوقشان اضافه شود خوشبختانه مدیرعامل صندوق از این پیشنهاد استقبال کرد و ما نیز از طریق وزارت ورزش پیگیر هستیم تا برای زنان قهرمان کشور این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد برنامه های خود گفت: مسابقات ووشوی شانگهای چین را پیش رو داریم و در اردوی آمادگی تیم ملی بوده ام. در رده باشگاهی نیز در لیگ چین هستم. در چین شرایط مالی بهتری برای ما فراهم است و امکانات نیز وجود دارد از طرفی هر زمان که بخواهیم برای اردوهای تیم ملی می توانیم حاضر شویم. شهربانو نیز به دلیل ازدواج و حضور در کنار خانواده تصمیم داشت که در لیگ ایران بماند ولی درآمدها در لیگ ایران کم است و او نیز به زودی به لیگ چین خواهد آمد.