مجتبی محرمی: عملکرد صندوق به جا بوده است/ حضور زنان در استادیوم مشکلی ایجاد نمی کندمجتبی محرمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال معتقد است حضور بانوان به عنوان تماشاچی فوتبال مشکلی ایجاد نمی کند و حتی باعث تلطیف و حفظ بیشتر شئونات اخلاقی در استادیوم ها می شود.

محرمی در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: عملکرد صندوق حمایت در سال های اخیر خوب و پسندیده بوده و امیدواریم که این روند تداوم داشته باشد و بیشتر شود.

وی افزود: البته خیلی از پیشکسوتان ما هستند که مقام قهرمانی بین المللی ندارند ولی در رشته های مختلف برای ورزش کشور زحمت کشیده اند کاش سازوکاری بود تا آن ها نیز مورد حمایت قرار می گرفتند.

این پیشکسوت فوتبال در خصوص حضور مربیان خارجی در فوتبال کشور اظهار کرد: در تمامی دنیا و در تمامی رشته ها از حضور مربیان خارجی استفاده می شود و این روند حرفه ای است اما مهم انتخاب مربی با دانشی است که بتواند به ورزش ما کمک کند و از او آموخت و اندوخته کسب کرد تا به نسل های بعدی انتقال داد. به عنوان مثال برانکو مربی خارجی با عملکرد خوب بود که سه قهرمانی برای پرسپولیس آورد اما کی‌روش با حضور هشت ساله در ایران نتیجه قابل قبولی نداشت حالا باید منتظر ماند و دید مربیان جدید خارجی که به تیم ملی و لیگ ما آمده اند چه خواهند کرد.

محرمی تصریح کرد: با حضور بانوان در استادیوم ها موافق هستم همانطور که بانوان می توانند به تماشای بسیاری از مسابقات ورزشی بروند قطعا می توانند به تماشای فوتبال در استادیوم ها بنشینند البته همه ما می دانیم که AFC روی این مساله دست گذاشته است. حضور بانوان در استادیوم به منزله حضور خانواده در ورزش است و این باعث می شود که هم فضای ورزشی خوشایند تر و هم هنجارهای اخلاقی بیشتر رعایت شود.