در نخستین نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک انجام شد

تجلیل از خانواده مرحوم راضیه شیرمحمدی و بانوان مدال آور پارالمپیکینخستین نشست کمیسیون بانوان کمیته ملی پارالمپیک برگزار و در آن از مدال آوران بانوی پارالمپیک تقدیر و همچنین یاد و خاطره مرحوم راضیه شیرمحمدی گرامی داشته شد و از خانواده این مدال آور فقید نیز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، در این مراسم که به منظور تجلیل از بانوان مدال آور پارالمپیک برگزار شد از خانواده مرحوم راضیه شیر محمدی با دادن لوح یادبود تجلیل به عمل آمد و قرار شد تابلوی مرحوم راضیه شیر محمدی در موزه ورزش به نمایش گذاشته شود.

همچنین در ادامه از بانوان مدال آور پارالمپیک های سیدنی تا ریو تجلیل شد. نیره عاکف اولین زن مدال آور پارالمپیک سیدنی، زهرا نعمتی و ساره جوانمردی قهرمانان مدال آور پارالمپیک در رشته های تیروکمان و تیراندازی در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ و فروغ بختیاری از جمله این مدال آوران بودند.

به گزارش ایسنا، همچنین در این مراسم از 9 بانوی دارای کرسی های بین المللی از جمله سیما لیموچی به عنوان مسئول کمیسیون مسابقات و توسعه پارالمپیک آسیا، فریبا محمدی عضو کمیته پزشکی و ورزشی کمیته بین المللی پارالمپیک، رقیه مصطفوی داور بین‌المللی والیبال، فریبا احدی داور بین المللی والیبال، مریم شکوهی عضو کمیسیون زنان کمیته پارالمپیک، حدیث شکوهی و نصیری داور وزنه برداری در مسابقات جهانی قزاقستان، زهرا چابکی عضو کمیسیون پزشکی ورزشی و ایرانمنش تقدیر بعمل آمد.