شهربانو منصوریان: دکتر ابطحی عملکرد قابل قبولی در صندوق دارد/ امسال به لیگ چین می رومشهربانو منصوریان کاپیتان تیم ملی ووشو با گلایه از کم بودن دستمزدها در لیگ های ایران گفت: با اینکه دو سال در ایران بودم ولی در لیگ داخلی شرکت نکردم حالا تصمیم دارم برای لیگ پیش رو به چین بروم البته در حال حاضر هر دو خواهرم در لیگ چین بازی می کنند.

منصوریان در گفت و گو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: هر زمان که به صندوق مراجعه کرده ام اعضای این مجموعه به من لطف داشته اند و کارم را با احترام و در اسرع وقت انجام دادند. دکتر ابطحی مدیر فعالی است و عملکرد قابل قبولی در مدت حضورش داشته است.

وی ادامه داد: من و خواهرانم دیداری با دکتر ابطحی داشته ایم ولی جالب بود با اینکه از قبل قرار ملاقاتی با وی نداشتیم ولی دکتر تا متوجه حضور ما شدند این فرصت برایمان فراهم شد در حالیکه در مورد اغلب مدیران برای یک ملاقات کوتاه باید برنامه ریزی هایی از قبل انجام شود و اغلب هم این دیدارها به راحتی میسر نمی شود و گاهی اصلا اتفاق نمی افتد.

قهرمان ووشوی جهان در مورد برنامه های کنونی خود اظهار کرد: هم اکنون نزدیک به دو هفته است که در اردو تیم ملی هستیم. یکی از مسابقات انتخابی انجام شده و مسابقه بعدی نوزدهم انجام می شود تا تیم برای مسابقات جهانی چین آماده و بهترین نتیجه را بگیرد.

منصوریان در خصوص عدم حضورش در لیگ کشور گفت: متاسفانه رشته ووشو به درستی و آنطور که شایسته است در ایران شناخته نیست و اسپانسرها خیلی سمت آن نمی آیند و برای آن هزینه نمی کنند برای همین رقم قراردادهای آن بسیار پایین است. بعنوان مثال مبلغ قرارداد من برای یک سال ده میلیون تومان بود که بالاترین رقم در ایران محسوب می شد همین مسائل باعث شد من با اینکه دو سال در ایران بودم در لیگ ایران شرکت نکنم ولی تصمیم دارم برای لیگ پیش رو به چین بروم البته در حال حاضر هر دو خواهرم در لیگ چین بازی می کنند. البته اول خودم می روم بعد از مدتی همسرم و فرزندم به من ملحق می شوند.